.

.

Бојд сон на воздухот 8 Двоен слој гел меморија за пена душек, фирма, крал во Калифорнија

Бојд сон на воздухот 8 Двоен слој гел меморија за пена душек, фирма, крал во Калифорнија

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Налетајте на долг, мирен ноќен сон со Бојд спиење 8 "Душек за меморија на гел за проток на воздух. Душекот за меморија на гел за проток на воздухот е направен со 2 ”гел за проток на воздухот за ладење, меморија за пена, која содржи поголеми отвори за само-вентилирање низ целата структура на клетката, дозволувајќи му на воздухот да циркулира по слободно отколку со другите пени од гел. Оваа пена чувствителна од притисок се обликува на вашата индивидуа Облик за да се обезбеди нежна поддршка за контурирање, додека освежувачкиот проток на воздух ве одржува ладно и удобно во текот на ноќта. Оваа контурална пена е поврзана со база на пена од 6 ”рефлекса, чија пена со висока густина обезбедува долготрајна издржливост и поддршка што може да ја почувствувате, Давајќи одличен ноќен сон, секој пат. 8 "Душек за пена за ладење на гел. Стаклени стакло. 2 "Перници за слој на меморија од пена и ги поддржуваат зглобовите. 6" Основата со рефлекса со висока густина на пена обезбедува трајна поддршка. Вертикални отвори во мемориската пена за подобрување на протокот на воздух и да го одржувате душекот свеж. Отстранлив, суво чистење на душекот. Сертифи-САД овластена еко-пријателска пена. Кревет во кутија испорака до вашата врата. Лесно поставување : Отпакувајте, разредете, проширете. Оставете 24-48 часа за целосно да се прошири пената пред употреба. Компатибилен прилагодлив основен и платформа. Димензии на душекот : (крал) 8 "H x 75" W x 79 "L 61 bs; (кралица) 8" H x 59 "W x 79" L, 47 bs; (Full) 8 "H x 53" W x 74 "L, 47 lbs; (близнаци) 8" H x 38 "W x 74" L, 29 bs; (Twin XL) 8 "H x 38" W x 79 "L, 32 lbs . Димензии на кутијата : (крал) 41" H x 20 "W x 20" L, 66 bs; (Кралица) 41 "H x 18" W x 18 "L, 52 bs; (Full) 41" H x 18 "W x 18" L, 46 bs; (Близнак) 39,5 "H x 15" W x 15 "L, 34 bs; (Twin XL) 39,5" H x 15 "W x 15" L, 37 bs . Pickup Pickup Note : Оваа ставка е спакувана во голема кутија Тоа може да не се вклопи во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап во продавница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата