.

.

Слам на државниот универзитет во Сан Хозе го врамени литографот

Слам на државниот универзитет во Сан Хозе го врамени литографот

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е официјално лиценциран литограф на кампусот во сатен махагони, двојно измешана. Оригиналната уметност, од која се репродуцираат нашите слики, е рачно изречена пенкало и мастило, стручно обоени од професионални илустратори. Државниот универзитет во Сан Хозе, есен на Литограф : Официјално лиценциран колегиумски производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата