.

.

Бела Вита Дефинирајте пумпи

Бела Вита Дефинирајте пумпи

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Со непогрешлива елеганција и регален стил, дефинирањето на Бела Вита е совршена класична пумпа за облекување на вашата гардероба. Модерната, заострена пети и флексибилниот, лесен ѓон ги прават овие и стилски и удобни за носење. 2,5 "потпетица за фустани. Класична пумпа. Пета до пети со нозе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата