.

.

Тела накит 16g кубни цирконија цвеќиња на горниот и долниот 'рскавица банана

Тела накит 16g кубни цирконија цвеќиња на горниот и долниот 'рскавица банана

DEN 719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа 'рскавица од банана има повеќе кубни циркони заедно за да соберат цвет на врвот и една рунда CZ на дното. Совршено е да се стави во какво било пирсинг на 'рскавицата и да заминете во цело време. Накит за тело на 'рскавицата, совршен за каде било на увото. Повеќе кубни цирконија го сочинуваат горниот дел и единечен CZ го сочинуваат дното. Свиткувајте се и исклучете за безбедно вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата