.

.

Тенок кошула за кратки ракави за машки offефри Бене

Тенок кошула за кратки ракави за машки offефри Бене

DEN 383.68

Количината на стоката
Това е достапна

Кошулите на offефри Бене имаат пократка должина за обичен изглед-ги облекуваат неоткриени. Овој тенок стил на вклопување доаѓа во цврсти, цветни и карирани отпечатоци за модерна силуета што ви овозможува да одите од вашата работна маса до пијалоци без грижа. Искористете го вашиот Drycleaner, исто така, овој стил е машински што може да се мие и може да се носи директно од фен. Лесна грижа : Машината што може да се мие за да можете да ја носите директно од фен, пократка должина за обичен изглед- облечете го неискористено; Контраст на вратот, плакетата, страничниот густ и манжетната со ракав, секундарниот контраст во јарем.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата