.

.

Слаби латино манго сос од кајсија, скара, Флорит Оз

Слаби латино манго сос од кајсија, скара, Флорит Оз

DEN 79.68

Количината на стоката
Това е достапна

Слаби латино сос од скара- манго кајсија е без млечни производи, без глутен и низок шеќер. Овој сос ја истакнува богатата, цветна и живописна сладост на манго, измешана со солени, сепак слабо затегнување на кајсија. Одлично за работа мајки и татковци кои сакаат да подготват брз и здрав оброк за целото семејство. Сите природни и одличен и вкусен начин за подобрување на сите ваши оброци во мода подобро за вас. Слаби латино сос од скара- манго кајсија е без млечни производи, без глутен и низок шеќер. Овој сос ја истакнува богатата, цветна и живописна сладост на манго, измешана со солена, сепак слаба затемнување на кајсија. Брз и здрав оброк за целото семејство . сите природни и одлични и вкусни начин за подобрување на сите ваши оброци во мода подобро за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата