.

.

Bose Soundlink Flee SE Bluetooth звучник

Bose Soundlink Flee SE Bluetooth звучник

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Bose Sound Link Flex SE Bluetooth звучник Звучниот звук на Sound Link Flex SE Bluetooth испорачува јасен, длабок звук што е доволно моќен за да ги наполни и затворените и надворешните простори. Позиција Технологија го оптимизира аудио за неверојатно искуство со слушање. Bose Sound Link Flex SE Bluetooth звучник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата