.

.

Skechers Seager Hiker Gatewood Патика

Skechers Seager Hiker Gatewood Патика

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Појдете на патеки во стил и удобна удобност со Skechers Seager Khirker - Gatewood Shoe. Мазна синтетичка и мрежна ткаенина горната во лизгање на стрии, облечена во случај на удобност, патека за удобност, патека Оксфорд со детали за печатење на леопард и детали за мемориска пена за ладење на воздухот. Нежните меки мрежни ткаенини горниот дел со суптилни леопард место за печатење дизајн мазни синтетички преклопувања на пети, страни и потпетици на панелот на потпетица на истегнување на стилот на пешачење, удобност, патека Оксфорд Дизајн, зашиени акценти на веб -ткаенина и предни преклопувања со детали за зашивање, панел за завиткување и панел за потпетици за додадени додадени за додадени Стабилноста, истегната предна форма со ткаенини од јака и јазик мека печатење ткаенина, облога на меморија за ладење на воздухот, амортизирана удобност со инсол, апсорбирајќи флексибилна лесна средна должина на флексибилна гума со висока влечење. Skените Skechers Seager Hiker Gatewood Trail Trail.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата