.

.

Бела Вита Мејз блок -потпетици Кагести сандали

Бела Вита Мејз блок -потпетици Кагести сандали

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Бела Вита знае сандали за фустани. Однапред, страшни сандали на блок -потпетици се омилени клиенти. Овие сандали можат да се носат во пролет, лето, есен и во зависност од вашата клима, и во зима. Одлична сандала за фустани, Мејси од Бела Вита, е софистицираната сандала што ја баравте. Inенски, но сепак незгодно, ова е совршен комплетен облека. 2.5 "Блок -потпетица. Он тренд кафез инспириран од горниот дизајн. Трипл во еластичното гарнинг за да помогне при прилагодено вклопување. Дарежливо вметната влошка. Заден патент за лесно вклучување/исклучување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата