.

.

Јакна за микро руно за мажи и големи мажи, големини до 3XL

Јакна за микро руно за мажи и големи мажи, големини до 3XL

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Одобрено од ладно време. Оваа јакна од микрофлече од Расел има мека завршница со додадена топлина - совршена за поставување и засилување на поладни денови. Одличен додаток на вашата надворешна облека за дневни патувања и излети за викенди, оваа јакна за микрофлеици за мажи е дизајнирана со два џебови од странични страни за чување мали најважни работи во текот на денот кога сте во движење. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : исмејувачки врат. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови : 2 џебови од странични споеви имаат најважни работи. Карактеристики : Микро-флице материјал за мекост и топлина; рефлексивни детали. Јакна за микро руно од Расел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата