.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте се Лејн, нашето гламурозно преземање на слајдот. Копчињата со бисер и детали за бод се врвот на оваа важна сандала без грб. Отворен пети во облик на квадрат и удобна вложена влошка совршена овој минималистички стил од страна на Brinley Co. Heel Height : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата