.

.

Обединети ткајачи Bedivere Ashlar Tructions Trutional Bov Couse Wonen Viscose Area reg или тркач

Обединети ткајачи Bedivere Ashlar Tructions Trutional Bov Couse Wonen Viscose Area reg или тркач

DEN 560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставна, луксузна и елеганција го опфаќа овој исклучителен килим. Овој голем дизајн е олицетворение на без напор убавина и класа. Неутралните бои на слонова коска и тонови со задебелен поп на црвената граница Руби ќе ја претворат вашата соба во регална оаза. Заедно со дизајнерски изглед и чувство, овој килим е направена од вискоза со памучна поддршка е отпорен на дамки за вашите потреби за живот. Дизајнер традиционален изглед и чувство со убави мулти бои на рубин црвена и слонова коска бела. Машина ткаена од вискоза за издржливост и лесна нега. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата