.

.

Готвач Занает Изберете Пластични Магнетни Меморандум Клип Во Собата, Во Собата, Виолетова Црвена Сина Боја

Готвач Занает Изберете Пластични Магнетни Меморандум Клип Во Собата, Во Собата, Виолетова Црвена Сина Боја

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетот За Магнетни Клипови Од 3 Парчиња Готвач работи одлично за да ги закачи работите на фрижидерот и да ги затвори кесите меѓу другите намени. Има цврста пластична конструкција со рачка обложена со гума за да ја направи удобна за употреба. Доаѓа со атрактивни пастелни бои за да ја разубави секоја кујна. Удобен дизајн за закачување цртежи и други белешки на вашиот фрижидер. Комплетот доаѓа со сина, виолетова и црвена боја. Дискретен магнет ќе висат повеќето големини на хартија. Гумената рачка го прави клипингот удобен. Може да се користи и за затворање кеси меѓу многу други намени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата