.

.

Џерси Водат Троседот Заштитник Лизга Покритие Руби

Џерси Водат Троседот Заштитник Лизга Покритие Руби

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Џерси Рашири Троседот Заштитник Лизга Покритие 70 х 140 Руби-совршен начин за брза промена на стилот или бојата. Овие капаци за лизгање се дизајнирани да се протегаат на вашиот мебел со дополнителен спандекс. Ќе понуди заштита од истури и животни. Еден Капак За Лизгање На Софата 70 х 140. Го штити мебелот од абење, кинење и влакна од домашни миленици. 95% Полиестер 5% Спандекс. Машина За Перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата