.

.

Се прашувам Форџ Раја И Последниот Змеј Појавување Игра За Деца на возраст од 3+

Се прашувам Форџ Раја И Последниот Змеј Појавување Игра За Деца на возраст од 3+

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Откријте Раја И Последниот Змеј во класичната игра на појавување на слики! Превртете прекрасно илустрирани плочки за да ги најдете Раја, Бун, змејот Сису и повеќе прекрасни ликови од анимираниот филм На Дизни. Чии познати лица ќе ги најдете? Оди на потрага да ги собереш на повеќето појавување на парови, и да победи!За соло игра, поставете ја играта како и обично и видете колку брзо можете да ги најдете сите натпревари со превртување на два одеднаш. Потоа, обидете се да го победите вашето најдобро време.Најдобро за 1 или повеќе играчи, возраст 3+. Времето за играње е приближно 15 минути, содржи 72 плочки за игри. Се прашувам Ковач Дизни Раја И Последниот Змеј Појавување Игра Голема прва игра за деца од предучилишна возраст 3+. Ангажирање за играње соло или со пријателите. Класична игра која може да се игра во 10 минути дома или во движење. Промовира совпаѓање, вештини за меморија и решавање проблеми. Поттикнува вртење и играње заедно. Прекрасно обоени, висококвалитетни плочки со вашите омилени ликови Од Дизни Раја и Последниот Змеј. Доаѓа со 72 издржливи плочки за совпаѓање од 2х2 инчи, совршено со големина за мали раце. Прави забавен подарок за родендени, празници или во секое време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата