.

.

Чесапик Балантин Сива Ткаат Позадина

Чесапик Балантин Сива Ткаат Позадина

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Завиткајте ги ѕидовите во смирувачки неутрални покачени со богата димензија со оваа вештачка текстилна позадина. Мешавина од сиви нијанси нагласена со бела боја и суптилен допир на сина боја ја имитираат длабочината на ткаените ткаенини. Балантин е подготвена, сигурна лента позадина. Претходно залепен сигурен материјал за лента. 20.5-во повторување, директно совпаѓање. Перење и влажно соблекување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата