.

.

Патување Колекција Жени Џејми Тру Удобност Пена Мулти Ремен Низок Блок Пета Сандали

Патување Колекција Жени Џејми Тру Удобност Пена Мулти Ремен Низок Блок Пета Сандали

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Џејми Сандала по Патување е совршена рамнотежа помеѓу модерната и основната. Со ремен за прашка и квадратен прст, овие лесни сандали нудат класичен изглед. Пена за Удобност од 5 мм tru и надуени вегански кожни ремени и завршете го овој ветровит стил. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е свечен, деловен или секојдневен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на петицата : 1/2-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 5 MM Tru Comfort foam. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата