.

.

Џон Лун - Даунтон Опатија: Нова S Саундтрак-ЦД

Џон Лун - Даунтон Опатија: Нова S Саундтрак-ЦД

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

2022 ослободување. Саундтракот До Даунтон Опатија : Новата music ја прикажува музиката на композиторот На Наградата Еми, Џон Лун со вокал Од Черис. Многу очекуваното филмско враќање на глобалниот феномен На Џулијан Фелоус ја обединува саканата актерска екипа додека одат на големо патување На Југот на Франција за да ја откријат мистеријата за ново наследената вила на Грофицата Доваџер.Албум Песни1. Нова22. Кинема3. Азурниот брег4. Гај5. Сите На Бродот6. Згодниот Господин Барбер7. Луд Rам8. Коцкар9. Ле Шапо Де Карсон 10. Се Сеќавам На11. Прв Нацрт12. Јас Сум Син13. Тогаш Имаш Среќа14. Виолетова Мон Адоре15. Добри Вести, Лоши Вести16. Последното Збогум17. Кортеге18. Следната Генерација19. Опатија даунтон - Апартманот Џон Лун - Опатија Даунтон : Саундтрак Од Новата Er-ЦД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата