.

.

Длето Нерѓосувачки Челик Четкани и Полиран Гребени Свадба Бенд Големина 7. Мажи

Длето Нерѓосувачки Челик Четкани и Полиран Гребени Свадба Бенд Големина 7. Мажи

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој импресивен Длето Нерѓосувачки Челик Четкани и Полиран Гребени 7.00 мм Свадба Бенд. Овој стил е широк 7,00 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Мажи Од Нерѓосувачки Челик, Четкани, Гребени Раб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата