.

.

Викерман 15 Малина Хидрогени со Повеќе Сегменти На Гранки. Зачувани

Викерман 15 Малина Хидрогени со Повеќе Сегменти На Гранки. Зачувани

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Викерман 15" Малина Хидрогени Стебло со Повеќе Сегменти На Гранки. Ова е природен производ, така што димензиите на големината може да варираат од растение до растение. Висината на оваа ставка се движи помеѓу 15"и 18"инчи. Должината се движи помеѓу 6"и 8"инчи. Ширината се движи помеѓу 4"и 6"инчи. Богатата боја и текстура прави одличен додаток на Секој Природен аранжман. Зачувани Вистински зачувани растенија подготвени совршено да го нагласат вашиот аранжман - 4 -6 во широк. Големината варира поради природните варијации, висината се движи помеѓу 15" до 18". Прекрасно природно зеленило, уживајте во овие уникатни текстури и додајте богата боја на вашиот декор. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата