.

.

Флеш Мебел Врба Правоаголна Современа Сива, Црвена Површина Килим, 5'7'

Флеш Мебел Врба Правоаголна Современа Сива, Црвена Површина Килим, 5'7'

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Однесете го вашиот декор на следното ниво со вртливата, извајана шема на овој прекрасен тепих во областа. Овој разноврсен модерен акцентен килим ви овозможува да додадете топлина на дрвени подови, димензија на мали простори и ги штити тротоарите во области со голем сообраќај. Овој кадифен тепих со висока ниска површина може да се користи во големи простории за да се дефинира намерата на одредени области. Современите килими обезбедуваат неколку придобивки во домот. Направени од олефински влакна, овие современи килими за тркачи се отпорни на дамки и вода, брзи во боја и обезбедуваат меко чувство под нозете пријателски за децата и миленичињата. Поддршката од јута му дава на овој килим структурен интегритет и помага да се промовира протокот на воздух. Редовно вакуумирајте без лентата за тепање и исчистете ја со вода и благ детергент за да го одржите изгледот на вашиот нов килим. Извајан Килим Со Висока Ниска Површина од 5' х 7' За Внатрешна употреба. Апстрактна Шема на Вртење во Нијанси На Црвена, Сива и Црна Боја. Ултра-Меките Олефински Влакна што Не Пролеваат ќе се чувствуваат пријатно на вашите нозе. Силната и Издржлива Подлога од Јута дава структурен интегритет. Водоотпорен, Брз Во Боја и Отпорен на Дамки. Пријателски За деца и Миленичиња. Вакуум Без Бар За Тепање; Исчистете Го Местото Со Вода и Благ Раствор за Детергент. Спарете се со нашите тепих влошки што можат да се исечат на сопствени форми и големини. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 2 'х 7'.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата