.

.

ЗАМЕНА РЕПВ ФАРОВИ Компатибилен Со 2004-Фолксваген Туарег Десен Патник Халоген Со сијалица

ЗАМЕНА РЕПВ ФАРОВИ Компатибилен Со 2004-Фолксваген Туарег Десен Патник Халоген Со сијалица

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ : Продадена Директна Количина : Продадена поединечно тип : Композитна Боја/Завршница : Јасно Склопување На Леќи : Со Сијалица(и)Извор На Светлина : Халогени Замени Ое Број : 7l6941018bkreplaceslink Број : Vw2503132nterchange Дел Број : 7 L6941018 BK, Vw2503132waranty : 1-година Гаранција ЗА Неограничена Километражасо стандардите за ое што Се користат Во Текот На Производствениот Процес, Нашите Фарови Нудат Квалитет На Врвно Ниво и мир на умот По Прифатлива Цена, Осигурувајќи Дека Вашето Возило МОЖЕ БЕЗБЕДНО да го осветли патот ноќе или во лоши временски услови.Карактеристики и Придобивки : Пад-Во Fit Designed како точка/SAE-во согласност директна замена за вашиот оригинален фарови.Приклучок-и-игра жици.Изберете од склопови со или без светилки.Супериорен, Траен Видливостсовремениот дизајн гарантира перформанси кои обезбедуваат одлична видливост.Ув-обложени за бавно пожолтување.Крајна Гаранција За Квалитет И Безбедност Произведени ВО iso 9001 : 2000 И QS9000 сертифицирани објекти.Нашиот процес на контрола на квалитетот гарантира дека сите производи ги исполнуваат строгите стандарди за поставување и издржливост.Се спротивставува на ригорозни велосипедски тестови и внимателно тестирани во реални услови.Модерна Технологијаприлагодливи и ПРЕДВОДЕНИ фарови достапни кога Е опремен ОЕ, како и ксенон и халоген.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Десна Фитнота : Халогенволксваген2004 - 2007 Туарег точно одговара НА ОЕМ# : 7 L6941018 BK и Pertslink# : VW2503132. Ги исполнува или надминува стандардите ЗА усогласеност СО ТОЧКИ И САЕ. Халоген Со Сијалица (И) Јасен Композитен Објектив. Фабрика Запечатена-Сосема нова во кутија. ТУАРЕГ 04-07 ГЛАВА СВЕТИЛКА РХ, Собрание, Халоген.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата