.

.

Игра Со Улоги За Спиење Пижами Ќебе За Спиење

Игра Со Улоги За Спиење Пижами Ќебе За Спиење

DEN 159.68

Количината на стоката
Това е достапна

Улога Игра Полицаец Печатени Ќебе Прагови се забавни за момчињата да се опуштат и да играат. 100% четканиот микроџерси е мек и топол. Овие ќебиња за спиење се отпорни на пламен и се во согласност со правилата и прописите на КПСК. Машинско Перење Паѓа Суво Ниско; Џемпер Печатење На Мека Четкана Микро Маичка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата