.

.

Цвет Девојка Дрво Фурнир Форми

Цвет Девојка Дрво Фурнир Форми

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова се совршени додатоци на секој проект за изработка. Цвет Девојка Дрво Фурнир Форми : Ова 6-1/2 "х 3-3/4" х 1 " пакет содржи 15 уникатни дрвени фурнир форми. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија за да предизвикаат рак, вродени дефекти или друга репродуктивна штета. Немојте да џвакате или да џвакате. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата