.

.

Богатствата на каролина WDK1025TBL Чивава Чоколадо Дизајн Нерѓосувачки Челик Оз Слаби Тамблер, Сина, оз

Богатствата на каролина WDK1025TBL Чивава Чоколадо Дизајн Нерѓосувачки Челик Оз Слаби Тамблер, Сина, оз

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Богатства КАРОЛИНА WDK1025 TBL20 Чивава Чоколадо Дизајн2 Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастик, Сина, 20 мл, Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастик кој раса специфични чивава уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Оваа Слаба Тамбла од не ' рѓосувачки Челик 20 мл е од колекцијата На Богатства На каролина Отпечатоци Во Сина Боја. 20 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Патување Кригла со еднократно Метал Слама. Овој популарен дизајн на тамблер е одличен и за мажи и за жени. 100% Бпа И Фталат Слободен. - Целосно уметничко дело во боја од врвот до дното-лесна за разбирање форма - безбеден лизгачки капак со лесно отворање - конструкција од нерѓосувачки челик - Миење Раце - Вклучува метална слама. Помогнете да ја спасите планетата со користење на нашите Ролки за повеќекратна употреба, како и со намалување на употребата на пластични шишиња со вода. Подарок кутија и подготвен за завиткување за подарок. Оваа Слаба Нерѓосувачка Гимнастика од 20 мл е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Богатства. ВАКУУМСКА ИЗОЛАЦИЈА СО ДВОЕН ЅИД : Изолираната гимнастика На Каролина Е направена со вакуумска технологија Со Двоен Ѕид за да ги одржува пијалоците топли со часови и ладни часови. Капакот Отпорен на Истурање цврсто се запечатува со заптивка од гумена заптивка за да спречи излевање и лесно може да се отвори за пиење од движење. ВИСОК КВАЛИТЕТ : тамблерот од 20 унци е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Оваа патна гимнастичарка е нераскинлива и отпорна на ' рѓа. Олово слободен и издржлив. Бпа Слободен и нетоксичен. 20 Мл Тамблерите За Богатства На Каролина се со големина за да се вклопат во држач за чаши со стандардна големина во вашиот автомобил 100% Бпа И Без Фталат. Уникатен и практичен подарок за чувар на кучиња, чувари на кучиња, љубители на кучиња, мајки на кучиња или татковци на кучиња! За оние кои поминуваат многу време патувајќи во канцеларија или патувајќи со автомобил или оние од вашите кои сакаат активности на отворено, како што се пешачење и кампување, оваа тамбла од нерѓосувачки челик од 20 мл дефинитивно може да ги задоволи вашите потреби. Совршено за кафе, вино, чај, коктели, смути или кој било друг пијалок. Подароци од чивава, колекционерски предмети од чивава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата