.

.

Кингстон Месинг KC7162NL во. Распространета Славина За Бања, Полиран Месинг

Кингстон Месинг KC7162NL во. Распространета Славина За Бања, Полиран Месинг

DEN 725.60

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа славина е пример за софистицирана благодат и убавина, додека нуди врвна издржливост и сигурност. Идеални за попространи бањи, распространетите славини се повеќе распоредени и имаат инсталација со 3 дупки. Неаполската 8-инчна распространета славина за бања со месинг скокачки прозорец и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвна полирана месинг завршница гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Оставете ги вашите гости со впечаток на неспоредлива елеганција и луксуз со извонредните детали што се истакнуваат низ овој прибор. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста Месинг Конструкција. Кертриџ Керамички Диск Без Капе. Палубата планината 8 "до 16" Широко Распространета 3-Дупка Инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 3-1/8" Излив Дозвола. 6-3/4" Излив Дофат. Вклучува Појавување Заврши Скокачки Мозоци. Рачките со двојна Рачка Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Завршница Отпорна На Корозија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата