.

.

Чесапик Манон Руменило Роза Бод Позадина

Чесапик Манон Руменило Роза Бод Позадина

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Убаво во розова боја, овој цветен принт носи класична убавина во вашиот простор. Розите во боја на руменило со сино-зелено зеленило се навидум извезени во остра бела хартија. Манон е подготвена, сигурна лента позадина. Претходно залепен сигурен материјал за лента. 20.5-во повторување, половина капка натпревар. Перење и влажно соблекување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата