.

.

Примарни Сребрени Сребрени Обетки од Родиум обложени Со Обрач

Примарни Сребрени Сребрени Обетки од Родиум обложени Со Обрач

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете уникатен и импресивен стил на вашиот изглед со овие прекрасни обетки со обрач со дебелина од 3 мм. Изработени од сребро обложено со родиум, овие обетки од 42х39мм никогаш нема да излезат од мода. Сигурно ќе воодушеви, овие обетки се обезбедени со затворачи за седло.Метална Тежина : 4,38 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обрач : женско затворање : Седло Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 42мм х 39мм, 3мм дебела лесна тежина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Мексико Стерлинг Сребро, Родиум, Шупливи, Жица и Спојка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата