.

.

Бали Икономисвам Скамп Краток Гаќички Мока Женски

Бали Икономисвам Скамп Краток Гаќички Мока Женски

DEN 220.48

Количината на стоката
Това е достапна

БЕСПРЕКОРЕН КРАТОК КРАТОК не е изненадување што Краткиот краток истегнување На Скамп На Бали е еден од бестселерите на брендот. Ласкавиот стил е изработен од свилена најлонска мешавина со совршен допир на истегнување за лесно движење. Силуета што сигурно ќе ја сакате, оваа кратка гаќи се сече на пристрасност за дополнителна удобност. Дизајнот без шоу има целосна предна и задна покриеност-за да можете да се движите со доверба. Нозете со целосно сечење помагаат да се спротивстави на возењето нагоре, додека спојот од центарот на грбот обезбедува суптилно обликување. Што не е да се сака? Не е ни чудо што многу повторливи клиенти се колнат во Штедливи гаќички За Скамп. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Свилен најлон плус елегантен спандекс, така што гаќичките се протегаат кога ќе го направите тоа. Силуетата-Краток пресек со целосна покриеност на седиштата. ЗНАЧИ, ЕЛЕГАНТНИОТ мазен заден спој нуди суптилно обликување. Без возење-Контурирани задни нозе се спротивставуваат на возењето. НЕМА ЛИНИИ ЗА ГАЌИ-Практично невидливи под облеката. Поставата - памучна обвивка обезбедува дополнителна удобност. МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ-Бали препорачува машинско перење на оваа кратка гаќичка во ладна вода. Свилен премиум најлон плус елегантен спандекс, па гаќичките се протегаат кога ќе го направите тоа. Практично невидлив под облеката. Уникатното пристрасно сечење гарантира беспрекорно вклопување. Мазниот заден спој нуди суптилно обликување. Целосното покривање на седиштата помага гаќичките да останат на место за да се чувствувате удобно цел ден. Контурните задни нозе се спротивставуваат на возењето. Памучната облога помага да бидете ладни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата