.

.

Стрипови-Бомби Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Стрипови-Бомби Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Осветлете ја секоја просторија со Овој Ѕиден Постер За Стрипови - Бомби. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на премиум постер хартија што ги подобрува боите. Закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за да додадете совршен завршен допир на вашиот ѕиден декор. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни ДЦ Стрипови-Бомби Ѕид Постер Со Дрвени Магнетни Рамки Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата