.

.

Карлајл Ултра Трак 29Х14. 00-Оптоварување Слај Голф Количка Гума

Карлајл Ултра Трак 29Х14. 00-Оптоварување Слај Голф Количка Гума

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Carlisle Ultra Tracfactures И Придобивките Од сите временски услови за влечење надвор од патиштата подобрена издржливост преглед На Карлајл Ултра Трак е гума за сите сезони произведена за комунални колички за голф.Гумата промовира одлично влечење на сите временски услови. Нискиот сооднос празнина и (повеќе..) Големина : 29Х14, 00-15. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : N/A. Тип На Автомобил : Голф Количка. Опсег На Оптоварување : 6 Слоја. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата