.

.

Нцв БИОГРАФИЈА Оска Собранието Одговара изберете: 2004-ФОЛКСВАГЕН НОВА БУБА

Нцв БИОГРАФИЈА Оска Собранието Одговара изберете: 2004-ФОЛКСВАГЕН НОВА БУБА

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Монтирањата На Моторот GSP се дизајнирани да ги надминат Speicifcations oe во вклопување, функција и леснотија на инсталација. ГСП користи само материјали со врвен степен за долговечност на производот. ГСП го поддржува овој производ со водечка индустрија, 18 Мт, 18.000 милји гаранција (кое и да е прво). Gsp NCV72050 Gsp Нова CV Оска Одговара Изберете : 2004-2006 ФОЛКСВАГЕН НОВА БУБА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата