.

.

Црвената Мелница На Боб Без Глутен Мед Овес Гранола Оз Пкг

Црвената Мелница На Боб Без Глутен Мед Овес Гранола Оз Пкг

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Црвената Мелница На Боб Мед Овес Гранола Е вкусен и лесен начин да уживате во добрината на цели зрна. Со само навестување на сладост, Гранолата Од Мед Овес користи нежно наздравени групи овес од цели зрна за да создаде здрава житарка подготвена за јадење. Засладен со мед, шеќер од трска и чиста ванила. Бобс Црвениот Мелница Глутен Слободен Гранола Мед Овес, 12 Мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата