.

.

Анчо Чили И Лук На стаб Тексас Стек Куќа Маринада, оз

Анчо Чили И Лук На стаб Тексас Стек Куќа Маринада, оз

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Како и многу Тексашани кои се родени и израснати во земја на говеда, Стаб сигурно го знаеше својот пат околу добар стек. Оваа Маринада Од Стекхаус Во Тексас комбинира лук со анчо чили и зачини за да го извлече најдоброто во месото. Маринирајте го секое сечење еден час подолго за повеќе вкус. Намачкајте со свежа маринада додека печете на скара или печете. Нема вештачки состојки. Нема Сируп Од Пченка Со Висока Фруктоза. Направено со висококвалитетни состојки. Сертифициран Глутен Слободен. Додадете Легендарен Вкус на стек, пилешко, свинско или зеленчук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата