.

.

Клика Женски Долг Ракав Мраз Пике Перформанси Голф Поло

Клика Женски Долг Ракав Мраз Пике Перформанси Голф Поло

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ги исполнува стандардите ЗА сертификација IL50, 100% полиестерска мрежа, ткаенина што ја отстранува Влагата, плакета Со Три копчиња, Целосно залепен спој на вратот, ребрести плетени јаки и отворени ракави, Напред рамената покриени на предните и задните рабови на телото, Задната половина месечина Ги Исполнува стандардите за сертификација IL50 100% полиестерска мрежа ткаенина Што ја отстранува Влагата Со Три Копчиња ВРАТОТ ЦВЕСТ РЕБРЕСТИ плетени јака и отворени ракави напред рамената покриени На Предните и задните рабови на телото назад полумесечина доф 20 машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата