.

.

Повик На Должност: Црна Опс-Пророк Клучна Уметност Ѕид Постер, 14.725 22.375

Повик На Должност: Црна Опс-Пророк Клучна Уметност Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 460.80

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Повик На Должност : Црна Опс 4-Пророк Клучни Уметност Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Повик На Должност : Црна Опс 4-Пророк Клучна Уметност Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата