.

.

Стандарден Прекинувач ЗА Фарови ЗА Палење П Н: ХЛС - Одговара изберете: 2002-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

Стандарден Прекинувач ЗА Фарови ЗА Палење П Н: ХЛС - Одговара изберете: 2002-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

DEN 3039.84

Количината на стоката
Това е достапна

Стандарден Прекинувач За Фарови За Палење P/N : HLS-1071 Робустен дизајн И материјали со висок степен ги задоволуваат строгите барања на денешниот професионалец за услуги. Проводниците од бакарна легура обезбедуваат супериорна електрична спроводливост со ниски отпорни загуби. Нашите делови се 100% тестирани за да се потврдат и механичките и електричните перформанси на префрлување. Децениите водечки истражувања и развој во индустријата се фокусираа на задоволување на потребите на техничарот. Прекинувач За Фарови. Одговара Изберете : 2002-2005 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 2006 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 2005 ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК 2002-2004 МЕРКУР ПЛАНИНАР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата