.

.

Нов Поглед Подароци Нашата Приказна Ѕид Виси Рамка За Слика Со Смола Срцето Акцент, Црна Завршница

Нов Поглед Подароци Нашата Приказна Ѕид Виси Рамка За Слика Со Смола Срцето Акцент, Црна Завршница

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Запомнете ја вашата свршувачка или денот на венчавката со рамката за слика "Нашата Приказна" во сенка 4х6. Камен од смола во тонови на сребрено сива боја ја нагласува рамката и се одликува со природен канап за да се истакне наспроти подигната бела подлога и рамка од црна сенка. Додадете ја вашата омилена хоризонтално порамнета фотографија од 4 на 6 инчи во рамката веднаш под екранот со чувства-отпечатена долж горниот дел, потсетувајќи на начинот на кој се чувствувате еден за друг. Нов Поглед Подароци Нашата Приказна 4х6 Ѕид Виси Рамка За Слика Со Акцент На Смола Срце, Црна Завршница : Сентиментална Порака - Уникатна И инспиративна рамка за слики во сенка има формулација што гласи "Нашата Приказна"; прави сладок подарок за свадба или свршувачка за семејството и пријателите. Дизајн На Кутија Во Сенка-конструкција на сенки заштитена Со Стакло со црно измиена завршница, изработена од еколошки МДФ; Целокупната рамка за слика мери 8" W X 10" H X 1.25 " D. Подготвена За Монтирање На Ѕид-Користете го вклучениот хардвер за да ја закачите оваа рамка за подароци за венчавки на ѕидот или користете го дизајнот во стилот на штафелај на задната страна за да ја прикажете фотографијата на маса или наметка. Комплименти Многу Стилови-Совршен За широк спектар на стилови на домашен декор, вклучувајќи рустикален, фарма, излитена шик, земја и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата