.

.

Женски 2-Парче Чипка Жартиера Појас Во Собата Со Појавување Танга, Црна, Плус Големина

Женски 2-Парче Чипка Жартиера Појас Во Собата Со Појавување Танга, Црна, Плус Големина

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чипка жартиера појас со танга. Чорапите не се вклучени, но се продаваат одделно. Стандардна големина одговара на 6-12.Упатства за нега : рачно миење ладно, не избелувајте, капете суво,не пеглајте Чипкан Појас За Жартиера Со / Танга (Само 6 Парчиња) ПЛУС СИ ЦРН. Стил не-ПЛУС ГОЛЕМИНА. Големина - ПЛУС ГОЛЕМИНА. БОЈА-ЦРНА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата