.

.

Стоматолошка Коцка Куче Писклив Играчка, Мали, 2.25

Стоматолошка Коцка Куче Писклив Играчка, Мали, 2.25

DEN 159.68

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ги малите кучиња забавувани и нивните заби чисти со Оваа ИГРАЧКА За Пискање Со Мали Забни Коцки. Дизајниран со нежни гумени шила за да спречи таложење забен камен, вклучува забавен чкрипеч и мирис на лубеница за да ги задржи кучињата заинтересирани и зафатени. Големината на овие миризливи играчки за кучиња ги прави паметен избор за мали кучиња со многу енергија за џвакање. Достапни се во четири светли бои. Спречете деструктивно џвакање, забавувајте ги кучињата и грижете се за забите во исто време. Вашето купување им помага на животните кои имаат потреба, бидејќи процентот од куповната цена се враќа на АСПЦА. ASPCA Мали 2.25" Розова Писклив Стоматолошки Коцка : Добро за чистење на забите и непцата. Чкрипењето ги прави овие забни играчки за кучиња позабавни. Лубеница миризлива за дополнителен интерес. Малата големина од 2,25 инчи е добра за забава на најмалите кучиња. Вашето купување им помага на животните кои имаат потреба. Достапно во сина, зелена, портокалова и розова боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата