.

.

Феит фт. Правоаголна Таванска Тела, Бела

Феит фт. Правоаголна Таванска Тела, Бела

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

1 х 4 стапки. Правоаголна Таванска Тела, Бело Осветлување додава елеганција, стил, софистицираност и разубавување на вашиот дом или канцелариски простори. Осветлувањето е најинтегралниот дел од секој внатрешен простор. Вистинското осветлување го прави дури и скромниот простор да изгледа поголем и елегантен. Карактеристики 3200 лумен 4000К Светилки За Монтирање На Таванот За Да се заменат лесно за инсталирање и Енергетски Ефикасен Долг Животен Век И Моментална целосна осветленост спецификации боја : Бела Големина : 1 х 4 стапки.Тежина : 8.9 фунти-SKU : BSTWC6510 Користете за отстранување на влоговите од шаторот од земјата без да ги повредите рацете или потребата за алатки Малата големина може да се чува веднаш заедно со влоговите во шаторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата