.

.

Доживотна Кошарка Табла И Раб Комбо Поликарбонат-79910

Доживотна Кошарка Табла И Раб Комбо Поликарбонат-79910

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа табла комбо Од Живот Производи карактеристики 50 во. Челична Рамка Разнишана Табла И Слем-Тоа Pro® Раб. Таблата има јасна, разбиена доказна површина за играње што ви дава изглед и игра на стакло во про-стил. Челичната рамка обложена со прав ја подобрува ригидноста и враќањето, а графиката заштитена СО УВ нема да избледи или излупи со текот на времето. 18 во. Слем-Тоа Pro® Rim е изграден за агресивна игра, и е направен од 5/8 во. цврст челик со челична заграда за обвивка и вклучува тешка најлонска мрежа. Универзалниот држач за монтирање е достапен за купување и обезбедува солидна приврзаност при монтирање на таблата директно на покрив, стреа или ѕид. Затоа, уживајте во разноврсноста на комбинацијата на табла од Доживотни Производи и играјте ја играта онака како што сакате. Скршената Челична Рамка Е практично нераскинлива површина на поликарбонат со одлично враќање. Работ Slam-It Pro® е изграден за агресивна игра со заграда во стилот на арената, поддржувајќи прстен од цврст челик од 5/8 инчи. Двојните пружини за компресија ви дозволуваат да го треснете како професионалец!. Универзалниот држач за монтирање е достапен за купување и обезбедува солидна приврзаност при монтирање на таблата директно на покрив, стреа или ѕид.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата