.

.

Пени Комплет Фарма Животни 40Pk

Пени Комплет Фарма Животни 40Pk

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Darice® poamies® се шарени, меки занаетчиски материјали од пена кои се забавни и за децата и за возрасните. Кофите за активност се одлични за групно изработка со децасовршен за роденденски забави, извиднички трупи, црковни групи и многу повеќе! Комплетот За пена Прави 40 Куклени Пријатели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата