.

.

Бинмер Долги Панталони За Жени Родител-Дете Топол Божиќен Комплет Печатени Домашни Пижами Дводелен Детски Комплет

Бинмер Долги Панталони За Жени Родител-Дете Топол Божиќен Комплет Печатени Домашни Пижами Дводелен Детски Комплет

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табелата со големини на фотографијата, водичот за големина не е наш, ве молиме не користете! ! ! Ако не ја пронајдете вистинската големина, можете да не контактирате за обработка. Родител-Дете Топол Божиќ Во Собата Печатени Дома Носат Пижами Дете Моден дизајн, Нови, висок квалитет! Материјал : памучни мешавини И Тип На Полиестерска Шема : печатена Јака : должина На Ракавот о-врат : Главна Боја На долг ракав : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни изработен е од материјали, меко чувство на рака, без никаква штета На вашата кожа ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : Ако сте, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 компјутер блузи + 1 КОМПЈУТЕР панталони. Големина Шема. Големина : XS Препорачана Возраст : 2 Y Биста : 65cm/25.59" Врвови Должина : 39cm/15.35 "Половината : 45cm/17.72" Панталони Должина : 50cm/19.69". Големина : И Препорачана Возраст : 3-4Д БИСТА : 70см/27,56 "Врвови Должина : 44см/17,32" Половината : 48см/18,90 "Должина На Панталони : 59см/23,23". Големина : М Препорачана Возраст : 4-5Д Биста : 72,5 см/28,54 "Врвови Должина : 46,5 см/18,31" Половината : 49,5 см/19,49 "Должина На Панталони : 64см/25,20". Големина : Л Препорачана Возраст : 6-7Ј биста : 77,5 см/30,51 "Врвови Должина : 52см/20,47" Половината : 52,5 см/20,67 "Должина На Панталони : 73см/28,74". Големина : XL Препорачана Возраст : 8-9 Y Биста : 83,5 см/32,87 "Врвови Должина : 58 см/22,83" Половината : 55,5 см/21,85 "Должина На Панталони : 85,5 см/33,66" Машинско Перење, Миење Раце или Хемиско Чистење. Оваа женска панталона е лежерна и удобна, со природно овенати полите. Погоден за секојдневен секојдневен живот/домашен / туристички одмор/улица/шопинг/забава/отворено/клуб и други сценарија. Оваа панталона може да биде поврзана Со Вашата Чевли, чорапи, палта, додатоци, чанти, високи потпетици, спортски чевли. Забелешка : препораката За водич за големина На Волварт не е точна, ве молиме изберете ја големината што ви одговара според табелата со големини во описот. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не за да ги решите за вас женски капри хеланки со џебови дозвола, жени плус големина каприс со џебови еластична половината, жени плус големина каприс дозвола, жени панталони со џебови,жени плус големина комбинезони и ромпери,жени плус големина дозвола 5 5 панталони капри, жени џогери со џебови,.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата