.

.

Тркалезна Форма Бел Природен Дијамантски Делфински Бенд Прстен ВО 10к Цврсто Бело Злато-Големина На Прстен-8

Тркалезна Форма Бел Природен Дијамантски Делфински Бенд Прстен ВО 10к Цврсто Бело Злато-Големина На Прстен-8

DEN 3824.00

Количината на стоката
Това е достапна

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне Овој Прекрасен Кружен Облик Бел Природен Дијамантски Делфински Прстен Во 10к Цврсто Бело Злато .Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Делфин Бенд Прстен ВО 10к Цврсто Бело Злато Прави Извонреден Додаток На Вашата Колекција Со Кружен Бел Природен Дијамант Од 0,05 Карати (Ctw). Кружен Облик Бел Природен Дијамант Со Јасност На I2-I3 Со Тип На Поставување На Наклон Вкупна Тежина На Карат : 0,05 Карат (Ctw). Ние правиме сопствени димензии (Половина големина, исто така,) според вашите потреби. Ако Големината На Прстенот не се споменува во списокот, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта со вашата големина откако ќе ја поставите нарачката. Изразете ги вашите вистински чувства и намери со овој прекрасен веренички прстен! Најдобри свадбени веренички прстени, најдобри прстени За ветување за неа, Убав јубилеен прстен, Прекрасни подароци За Роденден, Матурска, коктел или Секојдневно Носење. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата