.

.

ПРЕДВОДЕНА Топла Бела Завеса Божиќни Светла-6.5 ' Јасна Жица

ПРЕДВОДЕНА Топла Бела Завеса Божиќни Светла-6.5 ' Јасна Жица

DEN 2940.96

Количината на стоката
Това е достапна

Овие класични светла со жици со завеси би биле совршени За Божиќ. Користете ги за вашиот празничен декор свадба или за секојдневна употреба во домаќинството. Висат од таванот или по ѕидот за романтично осветлување. ЛЕД светилките се ладни на допир и користат многу помалку енергија од традиционалната сијалица со блескаво светло. Карактеристики на производот : Боја : бели светилки / проѕирна Жица Број на светилки на жица : 600 Број на капки : 10 Број на светилки на секоја капка : 60 големина На Сијалицата : Микро Самовила Растојание помеѓу секоја сијалица : 1" Растојание помеѓу секоја капка : 8" осветлена должина на низата : 6,5' Вкупна должина На жицата : 16,5' висина На Завесата : 5' 10' јасен оловен кабел Дополнителни Карактеристики На Производот : За внатрешна употреба користат САМО 90% Помалку енергија бели куки за адаптер за висечки ѕиден приклучок led контролер не-заменливи светилки 8 функционални светла не можат да поврзат повеќе комплети заедно 120 волти 60 Херци .20 засилувачи Топла Бела Божиќ завеса стринг светла. Светилки дизајнирани со 8 функции. Ѕиден приклучок; бели ѕидни куки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата