.

.

женски убав грб широк ремен за рамо спортска долна облека отпорен на удари фитнес елек стил фиксна чаша склекови спортски градник

женски убав грб широк ремен за рамо спортска долна облека отпорен на удари фитнес елек стил фиксна чаша склекови спортски градник

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Спортска Долна Облека Женска Отпорна На Удари Трчање Мали Гради Притисни Нагоре Фитнес Јога Елек Тенок Без Челичен Прстен Убав Градник За Грб. Материјал : најлон. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 250. Големина на пакетот : 20х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.)Жени Градник Постави И долна облека на Жените Градници Безжична Жените Градници плус Големина Жените Градник Постави И долна облека Камшик Жените Градник Постави И долна облека, плус Size Size табела : . Големина : С Биста : 58-61см/22,83-24,02" Половината : 56-66см/22,05-25,98" Должина : 42см/16,54"Големина : М Биста : 62-65см/24,41-25,59" Половината : 60-70см/23,62-27,56" Должина : 43см/16,93"Големина : л Биста : 66-69см/25,98-27,17" половината : 64-74см/25,20-29,13" должина : 44см/17,32" долната Облека совршено ќе Одговара на Вашето Тело, правејќи да се чувствувате опуштено и удобно. Многу Бои И Многу Големини, Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Ја Купите. Градниците Со Различни Бои Може Да Се Совпаднат Со Различни Бои На Облека, Погодни За Различни Прилики. Има Пат До Подлогата, А Меките Ремени Се За Прицврстување на Градникот и Негово Одржување На Место. Рачно Миење! ! !. Дното На Долната Облека Е Тенок Дизајн На Ременот, Кој Е Многу Удобен И Дише.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата