.

.

Кокопеанут Симпатична Прегратка Мачка Папучи За Жени Каваи Гушкање Девојки Во Животински Стил Домашни Влечки Зимски Кадифен Топол Женски Фау Крзно Флип Флоп

Кокопеанут Симпатична Прегратка Мачка Папучи За Жени Каваи Гушкање Девојки Во Животински Стил Домашни Влечки Зимски Кадифен

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тип на чевли : Домашни Памучни Чевли Применливо Место : Внатрешен Материјал : Висина На Фурхил : Ниско (1см-3см)Потекло : Копно Чинакн : Фуџијансезона : Тип На Винтерхел : Рамен со тип : Влечки Број На Модел : WD-458моден Елемент : Име На Одделот За Платформа : Материјал За Ѓон За Возрасни : Евавит Платформи : No Style : Материјал За Влошка За Одмор : Тип на плишана Шема : Отпечатоци Од Животни : Одговара На Големината, Земете Го Вашиот Нормален Материјал За Обликување На Големини : насоки за неизбежност-Големината На Чевлите На Страницата За Купување Е Кинеска Големина-Логото На Големината На Чевлите Се Однесува Само На Кинеската Големина.- Ве молиме изберете големина Според Должината на Стапалото,ќе испратиме чевли Во соодветна Кинеска Големина.Забелешка : поддогодбата може да варира во зависност од конструкцијата, материјалите и производителот.②нови чевли може да дојдат со малку мирис,ќе исчезнат по вентилацијата.● Мала разлика во бојата помеѓу фотографиите и вистинскиот објект поради различен дисплеј,светлина и агол на снимање.● Ве молиме дозволете грешка од 0,1-0,3 см поради рачно мерење.Симпатична Прегратка Лизгање Име : Симпатична Прегратка Лизгалка материјал : ЕВА Плишстил : 5 Стил 7 Боја Кокопеанут Симпатична Прегратка Мачка Папучи За Жени Каваи Гушкање Животински Стил Девојки Домашни Влечки Зимски Кадифен Топол Женски Флип-Флоп Од Вештачко Крзно Во Затворен простор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата