.

.

Мали Девојчиња Бебе Деца Цврст Комбинезон Ремен Ромпер Летни Харем Панталони Облека За Играње Без Грб Облека Жолта 100

Мали Девојчиња Бебе Деца Цврст Комбинезон Ремен Ромпер Летни Харем Панталони Облека За Играње Без Грб Облека Жолта 100

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Мали Девојчиња Бебе Деца Цврст Комбинезон Ремен Ромпер Летни Харем Панталони Облека За Играње Без Грб Карактеристики : Моден Комбинезон за Мали деца : удобен материјал, лесен за истегнување, мек и дише, погоден за 12-24 Месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години мали девојчиња, а можете да го носите и како кошула.Моден Дизајн : Иновативната облека за комбинезони создава свој стил на вашите мали девојчиња, ве молиме љубезно изберете ја соодветната големина според табелата со големини. Прилики : мало девојче ромпер погоден за фотографија, облека на плажа, роденденска забава, секојдневно носење. Совршен избор за роденденски подарок за мали девојчиња. 90% Памук, 5% Спандекс, 5% Полиестер Добра Еластичност : децата сакаат да трчаат низ дворот, да го носат нашиот симпатичен комбинезон од харем со џебови и вашето девојче ќе се чувствува кул во лето. Цврст Принт : Симпатичната летна облека, која изгледа живо, нема да избледи или да се намали по миењето. Вклучени - 1 х Комбинезон. Сезона : Пролет, лето : тип На Шема На Девојки : тип На Цврст Ракав : Без Ракави : Забава, роденден, дневен, секојдневен, свадба, Божиќ и други прилики соодветна возраст соодветна возраст до раздвиженост(вклучи ремен)901 Година 2 Години 58 См/22,8"60 см/23,6"1002 Години3 Години60 См/23,6"65см/25.6"1103 години4 Години62см/24.4"70см/27.6"1204 години64см/25.2"75см/29.5"1305 години66см/26.0"80см/31.5"големина : 90соодветна Возраст : 1 Годинапогодна Возраст до : 2 години : 58 См/22,8"Должина(Вклучи Ремен) : 60 См/23,6"Големина : 100 соодветна возраст : 2 години соодветна возраст до : 3 години биста : 60 см/23,6"должина(вклучи ремен) : 65 См/25,6"Големина : 110 соодветна возраст : 3 години соодветна возраст до : 4 Години Биста : 62 См/24,4"должина(вклучи Ремен) : 70см/27,6"големина : 120соодветна возраст : 4 Годинисоодветна Возраст До : 5 годинабиста : 64см/25.2"должина(вклучи ремен) : 75см/29.5"големина : 130соодветна возраст : 5 Годинасоодветна Возраст До : 6 годинабиста : 66см/26.0"должина(вклучи Ремен) : 80см/31.5" мода комбинезон за мали Деца : Удобен Материјал, Лесен за истегнување, Мек И Дише, погоден За 12-24 Месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години мали девојчиња, а можете да го носите и како кошула. Прилики : мало девојче ромпер погоден за фотографија, облека на плажа, роденденска забава, секојдневно носење. Совршен избор за роденденски подарок за мали девојчиња. Добра Еластичност : децата сакаат да трчаат низ дворот, да го носат нашиот симпатичен комбинезон од харем со џебови и вашето девојче ќе се чувствува кул во лето. Вклучени - 1 х Комбинезон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата