.

.

Женски Секојдневен Печатен Тенок Фит Градиент Со Долги Ракави Тркалезен Врат Фустан Со Долги Ракави Фустани За Лулашки За Жени До Колена Вградени Фустани За Жени С

Женски Секојдневен Печатен Тенок Фит Градиент Со Долги Ракави Тркалезен Врат Фустан Со Долги Ракави Фустани За Лулашки За Жени

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Пролет/Лето/Fall. Пол : Жени. Материјал : Полиестер, Спандекс. должина : Должина на Колена. Должина на ракавот : Долги Ракави. Јака : Квадратен Врат. Тип На Шема : Печатење. Стил : Свадба/Партија/Фестивал. Силуета : Редовна. Што добивате : 1 Х Фустан. Дами Каузални Фустани Плус Големина Макси Фустани За Жени Фустан Без Ракави табела : . Големина : S Биста : 80cm/31.50" Половината : 74cm/29.13" : 96cm/37.80" Рамо : 35cm/13.78" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 83cm/32.68"Големина : М Биста : 84cm/33.07" Половината : 78cm/30.71" : 100cm/39.37" рамо : 36cm/14.17" ракав : 62cm/24.41" должина : 84cm/33.07"големина : l биста : 88cm/34.65" половината : 82cm/32.28" : 104cm/40.94" рамо : 37cm/14.57" ракав : 63cm/24.80" должина : 85см/33,46"големина : xl биста : 92см/36,22" половината : 86см/33,86" : 108см/42,52" Рамо : 38см/14,96" ракав : 64см/25,20" Должина : 86см/33,86"големина : xxl биста : 96см/37,80" половината : 90см/35.43" : 112cm/44.09" рамо : 39cm/15.35" ракав : 65cm/25.59" должина : 87cm/34.25"големина : xxxl биста : 100cm/39.37" половината : 94cm/37.01" : 116cm/45.67" рамо : 40cm/15.75" ракав : 66см/25.98" должина : 88см/34.65" се одликува со женски сплит фустан, има пријатен т дизајн, врат на екипажот, висок струк, стегање на половината, врв на резервоарот, Долго Здолниште, овој летен макси фустан од страна е со слатко што ве прави да изгледате повеќе . Макси Фустан Џебови. Носете Краток Макси Фустан, Фустан На Плажа Без Ракави Може Да Се Совпадне Со Сандали, Патики, Сламена Капа, Очила За Сонце За Да Создадете Чувство За Мода. Покрај Тоа, Овој Тенок И Течен Фустан Е Погоден За Секоја Сезона На Пролет, Лето, Aut И Зима И Може Да Се Совпадне Со Вашата Палто Јакна Во Студената Сезона. Летни Фустани За Жени Секојдневен. Големина Овој Тенок Фит Макси Фустан За Жени Лето, Корсет Фустан, Фустан Без Ракави, Летен Секојдневен Фустан, Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Нарачате. Ситни Фустани Жени. Материјал Боја Резервоар Макси Фустан, Секојдневен Долг Фустан За Жени Лесен И Мек, Таа Ќе Се Вклопи Добро И Удобно За Носење. Обичен Фустан Фустан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата